Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Cicha Noc…” w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich

ZSR Kaczki Średnie

„Cicha noc, święta noc…”- ta, na którą czekamy cały rok. Nie jest to czas magii a cudów i łaski, którą zsyła Bóg. Dla każdego jest to czas pogłębiania wiary, nadziei i miłości, czas przebaczenia, jedności i pokoju. Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne święta, w czasie których szczególną rolę odgrywa tradycja. Wpisując się w tradycję szkolną, tuż przed tymi świętami uczniowie przygotowują Jasełka Bożonarodzeniowe.

Tegoroczne niosły przesłanie, iż Bóg dotrzymał słowa, zrealizował odwieczny plan i, gdy wypełnił się czas- zesłał Zbawiciela. Ogłosił Dobrą Nowinę Pasterzom, Królom i każdemu z nas. Niebezpieczeństwo dla zabieganego i zapracowanego człowieka jest takie, że może się rozminąć z Nowonarodzonym Emmanuelem.

Uczniowie pod opieką Elżbiety Krawczyk zaangażowani w przedstawienie to: Wiktoria Krawczyk, Magdalena Cicha, Julia Bartnik , Iga Kurasik, Mateusz Janicki, Maria Konecka, Mateusz Okoński, Andżelika Wilczyńska, Karol Szkudlarek, Natalia Pietrzak, Katarzyna Kośla, Liwia Wróblewska, Amelia Woźniak, Klaudia Gronostaj, Olga Bortnowska, Wiktoria Kubiak, Wiktoria Włodarczyk, Dżesika Wasik, Aleksandra Czekała, Sandra Przespolewska.

Przedstawienie zostało wzbogacone przez występ zespołu muzycznego w składzie: Kamil Korycki, Filip Dusza, Joachim i Dominik Kaźmierczak, Natalia Pacześna. Zaprezentowali utwory w klimacie świątecznym -przygotowani przez Panią Iwonę Rosiak.
 

 

Wideo: Podpisanie umowy w ramach Rządowego Fundusz...
Komunikat Starosty Tureckiego po decyzji Wojewody ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - ja w sobota, 24 grudnia 2022 08:02

kaczki - niby młodzież - a wierzą w Aniołki ze skrzydłami. Co im tłumaczą katecheci?! Wstyd na forum publiczne udostępnić takie fotki! No i popsuli mi Święta zdjęciem Jasaka:-(((

kaczki - niby młodzież - a wierzą w Aniołki ze skrzydłami. Co im tłumaczą katecheci?! Wstyd na forum publiczne udostępnić takie fotki! No i popsuli mi Święta zdjęciem Jasaka:-(((
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.