Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Czwórka“ w pierwszej dziesiątce elitarnego konkursu Patria Nostra

Patria Nostra

W Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczysta gala finałowa V edycji konkursu historycznego „PATRIA NOSTRA”. Z uwagi na stan epidemiologiczny uczestnicy śledzili przebieg uroczystości za pomocą żywego mostu.

Szkołę Podstawową nr 4 w Turku reprezentował zespół w składzie: Wiktoria Szymańska, Gabriela Pastuszka, Filip Kaźmierczak pod opieką p. Katarzyny Nowak. Nasza drużyna przygotowała animację komputerową "Panowanie Stefana Batorego". Naszym ukrytym marzeniem było znaleźć się w pierwszej dziesiątce. To marzenie się spełniło podczas poniedziałkowej gali, nasza praca zajęła 9 miejsce. Jest to dla nas duże wyróżnienie i sukces. W roku ubiegłym uplasowaliśmy się na 22 pozycji. Autorom pracy, którzy wykazali się dużą kreatywnością, zaangażowaniem i pomysłowością, gratulujemy i życzymy sukcesów.
Magia Świąt w tym roku tylko online
Zobacz jak oni czytają

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.