Dobra: Alicja Piestrzyńska laureatką Nagrody Publiczności na Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Witaj wiosno”

Alicja Piestrzyńska

Czworo dzieci z Przedszkola Samorządowego w Dobrej brało udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Witaj wiosno”. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 3 – 5 lat. Z Dobrej zgłoszono 4 prace z grupy 3 – latków. Znalazły się wśród nich prace: Antosi Becalik, Damiana Gajewskiego, Franciszka Grzelczaka oraz Alicji Piestrzyńskiej. Wszystkie prace konkursowe można było oglądać na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury Nr 1 w Poznaniu.

Komisja przyznała nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych. Ponadto przez 4 dni trwało internetowe głosowanie na najładniejszą pracę. Głosowanie polegało na przyznawaniu tzw. „lajków” pod pracami. Komisja nagrodziła trzy prace z największą ilością głosów. Na pierwszym miejscu znalazła się praca Alicji Piestrzyńskiej z 923 głosami. Obok pracy Alicji nagrody publiczności dostały prace z 838 głosami oraz 390 głosami. Tuż za nimi znalazła się praca Antosi Beaclik z 303 punktami.

Każda z prac zgłoszonych na konkurs była niezwykła i wyjątkowa dlatego dla 3 – letniej Alicji to ogromny sukces znaleźć się na podium Ogólnopolskiego Konkursu. Dzieci z Dobrej tworzyły swoje prace pod okiem Aleksandry Gajewskiej – nauczycielki Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrej.

Rodzice Alicji, Damiana, Franka oraz Antosi bardzo dziękują wszystkim za oddane głosy i udostępnianie prac swoich dzieci na swoich profilach internetowych.
 
Tuliszków: Gminny Konkurs Recytatorski
Arkadiusz Janaszkiewicz oficjalnie zastępcą Komend...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 01 czerwiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.