Dobra: Bajeczny Bal Ósmoklasistów w Piekarach

SP Piekary

Piękne chwile mieli okazję przeżyć ósmoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Piekarach. Ostatni raz wychowankowie placówki wspólnie się bawili spędzając ze sobą wspaniały czas.

W wydarzeniu udział brali nie tylko uczniowie, ale również grono pedagogiczne, rodzice i przedstawiciele samorządu. Wszyscy życzyli ósmoklasistom powodzenia w dalszym etapie życia oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

Rzecz jasna tego dnia nie obyło się bez tradycyjnego Poloneza, którego wykonanie zasługuje na podziw. Obecni mieli również okazję skosztować pysznego tortu, który był doskonałym zwieńczeniem imprezy.

Wspaniała zabawa trwała długo i była okazją do podzielenia się dotychczasowymi doświadczeniami oraz wspomnieniami zarówno tymi zabawnymi, jak i wzruszającymi.
Super tata jest tylko jeden, czyli uroczyste podsu...
Szkolenia firmy Pop-Art Karol Mac to „Marka Uznana...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.