Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dobra: Dzień Babci i Dziadka w Centrum Kultury

Dzień Babci i Dziadka w Dobrej

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, przedszkolaki z grupy 2 Przedszkola Samorządowego w Dobrej zaprosiły swoich dziadków i babcie na uroczystość, która odbyła się w Centrum Kultury w Dobrej.

Sala wypełniona była po brzegi. Dzieci zaprezentowały się w krótkim programie artystycznym. Mogliśmy podziwiać talenty recytatorskie, wokalne a także taneczne. Do występów przygotowała je wychowawczyni grupy Aleksandra Gajewska wraz z pomocą Marii Gibaszek.

Dziadkom podczas występów nie raz zakręciła się łezka w oku. Po części artystycznej dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków i babcie prezentami przygotowanymi własnoręcznie podczas zajęć w przedszkolu. Następnie rozkrojono torta ufundowanego przez Market STARY MŁYN w Dobrej i zaproszono wszystkich do degustacji ciast i ciasteczek przygotowanych przez mamy przedszkolaków.
Kawęczyn: Rolniczki motorem innowacji w Polsce. Je...
MIX stylu, nowości i waszych potrzeb. Zapraszamy!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.