Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dobra: Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Piekarach

Dzień Babci i Dziadka w Piekarach

Dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Piekarach tradycyjnie zaprosiły swoje Babcie i swoich Dziadków, na uroczystość, która odbyła się 25 stycznia 2020 roku w Strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Piekarach. Wszystkich zgromadzonych powitała Pani Dyrektor Aleksandra Kotas oraz Cezary Madaj – naczelnik OSP Piekary.

Wśród obecnych gości był Burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler, Prezes OSP Piekary Roman Jałkiewicz, prezes OSP Skęczniew Zbigniew Olszewski a także mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie wraz z opiekunami: panią Mariolą Sucharek oraz Wiolettą Chrapek. Dzieci pod kierunkiem wychowawców: Ewy Gnatkowskiej, Beaty Szymczak, Marioli Pacześnej, Bożeny Kubiak, Beaty Walasek, przygotowały na ten szczególny dzień występy. Najmłodsze pociechy z oddziału przedszkolnego, tańczyły w rytm piosenki: „Poszło dziewczę po ziele…”.

Dzieci starsze z oddziału przedszkolnego przedstawiły Jasełka. Cudowne wykonanie, przepiękne stroje i akompaniament pięknych bożonarodzeniowych pastorałek i kolęd sprawiły, że ponownie wszyscy przeżyli piękną świąteczną opowieść. Dzieci z klas I – III zaprezentowały najukochańszym Babciom i Dziadkom „Opowieść o Kopciuszku”, stroje, muzyka i scenografia wywołały zachwyt publiczności.

Chłopcy z klasy III zatańczyli „Taniec z krzesłami”. Nie zabrakło też piosenek dla Babć i Dziadków w wykonaniu młodszych i starszych uczniów. Bardzo licznie zgromadzeni: Babcie , Dziadkowie oraz rodzice ze wzruszeniem i dumą podziwiali występy małych aktorów i nagradzali gromkimi brawami. Na zakończenie wszystkie dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty. Pani Dyrektor Aleksandra Kotas podziękowała Druhom Strażakom oraz Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Druhowie służyli pomocą organizacyjną a rodzice zadbali o słodki poczęstunek dla wszystkich gości.
Burmistrz Antosik z dyrektor Derucką złamali prawo...
Kawęczyn: Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.