Dobra: Jedyny i niepowtarzalny Bal Ósmoklasistów w Piekarach

Bal Ósmoklasisty w Piekarach

„Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli, którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli”- taki oto cytat pojawił się na zaproszeniach przekazanych przez uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Piekarach wyjątkowym gościom.

Wspaniała zabawa, wiele wzruszeń i wyjątkowa atmosfera. Właśnie tak wyglądał Bal Ósmoklasistów, który odbył się w piątek, 14 czerwca. W uroczystości udział wzięli wychowankowie placówki, nauczyciele oraz rodzice. Przybyłych na spotkanie gości przywitała dyrektor Aleksandra Kotas. Wśród nich znaleźli się między innymi burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler oraz zastępca burmistrza Przemysław Tomczak.

-Tak to w życiu bywa już, że coś się zaczyna i coś się kończy. Nauka wasza zaczęła się osiem lat temu w tej szkole, a za parę dni będzie rozdanie świadectw i skończy się dla was okres nauki w tej szkole. Pożegnacie się z dyrekcją, wychowawcami, waszymi nauczycielami, którzy was kształcili, wychowywali, wspierali, za co bardzo serdecznie im dziękuję- mówił burmistrz.

Uczniowie wspólnie zatańczyli Poloneza, który na zawsze zostanie w pamięci każdego z nich oraz skosztowali pysznego tortu przygotowanego na tę okazję.

Wspaniała zabawa trwała długo i była okazją do podzielenia się dotychczasowymi doświadczeniami oraz wspomnieniami zarówno tymi zabawnymi, jak i wzruszającymi.
Niedziela w klimacie retro z Kapelą Zza Roga
Miłośnicy wielkiej przygody wzięli udział w Integr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 października 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.