Dobra: Natalia Tomczyk w gronie nielicznych laureatów powiatu tureckiego

Natalia Tomczyk

Etapy rejonowe zgodnie z Regulaminami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w Poznaniu odbywały się w szkołach macierzystych i miały formę tradycyjną, czyli papierową. Po sprawdzeniu przez komisje rejonowe, na terenie szkoły, oraz zweryfikowaniu prac konkursowych przez Przewodniczących Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, Natalia Tomczyk z klasy 8c, awansowała do finału Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, zajmując 9. pozycję na liście finalistów.

14 marca 2022 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Strzałkowie odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, w którym uczestniczyło 41 uczniów z całej Wielkopolski, z których 14 zdobyło najwyższy tytuł – LAUREATA.

Natalia uplasowała się na 7 miejscu, ex aequo z kilkoma uczniami z innych szkół Wielkopolski, potwierdzając tym samym swoją wiedzę, a nawet awans z dziewiątego po etapie rejonowym, na siódme miejsce w finale wojewódzkim.
Gratulujemy Natalii zdobycia TYTUŁU LAUREATA WK Historycznego, tym bardziej, że znalazła się Ona w bardzo nielicznym gronie uczniów naszego powiatu, którym udało się osiągnąć najwyższy tytuł (2) i życzymy dalszych sukcesów na ścieżce edukacji.

Gratulacje przekazujemy także opiekunce p. Ewie Durka, której praca i wsparcie zaowocowały zdobyciem najwyższego tytułu jej podopiecznej.
Wiosna budzi nadzieję, czyli wielkanocny kiermasz ...
Striker Turek na Mistrzostwach Polski w formule lo...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.