Dostawca marki Kubota potwierdza współpracę z ZSR CKP w Kaczkach Średnich

Kubota

W środę 16-go września Starosta Dariusz Kałużny i Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich Elżbieta Karwacka spotkali się z Jackiem Korczakiem właścicielem firmy Polsad oraz Agroma S.A. - autoryzowanym dostawcą i przedstawicielem marek: Kubota, Renault Trucks, UniCarriers i Ausa.

Podczas spotkania przedstawiciel marki Kubota zapewnił o dalszej współpracy jako dostawca maszyn precyzyjnego rolnictwa dla zapewnienia wyposażenia i wsparcia bazy edukacyjnej w szkole. Dyrektor Elżbieta Karwacka podkreśliła, że jest zdeterminowana żeby rozwijać współpracę w celu wykorzystania potencjału edukacyjnego i szkoleniowego w zakresie precyzyjnego rolnictwa. Uczniowie szkoły także są zainteresowani rozwijaniem swoich umiejętności w szkole, w której jednym z profili edukacyjnych pozostaje rolnictwo.

Marka Kubota to jeden z synonimów technologii rolniczych przyszłości i oznacza nie tylko maszyny rolnicze najwyższej jakości, ale także całe systemy do uprawy roli sprzężone m.in. z technologią GPS. ZSR CKP w Kaczkach Średnich jest pionierem w zakresie tej współpracy. Obecnie na ten wzór podejmowane są działania w innych placówkach w Polsce.
Jacek Hugo-Bader spotka się z czytelnikami w Turku
Żołnierze WOT ewakuowali pensjonariuszy z Chumięte...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.