Dzieci z Przedszkola „Słonecznego” powitały wakacje

Przedszkole Samorządowe nr 5 w Turku

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 5 w Turku obchodziły podwójną uroczystość. Maluszki zostały prawowitymi przedszkolakami, natomiast starci koledzy wzięli udział w akademii na zakończenie swojej edukacji w placówce.

Wtorek, 18 czerwca był pełen emocji i wrażeń. Nadeszła najważniejsza chwila w życiu każdego malucha uczęszczającego do przedszkola – pasowanie na przedszkolaka. Pani dyrektor Alicja Rakowiecka za pomocą ogromnej kredki osobiście pasowała każde dziecko na pełnoprawnego przedszkolaka Przedszkola „Słonecznego”.

Ze swoimi wychowawczyniami tego dnia pożegnały się starszaki, które już od września udadzą się do szkoły. W podziękowaniach dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowanie specjalnie na ten dzień.

Po chwilach pełnych wzruszeń nadszedł czas na wspólną zabawę podczas festynu. Na dzieci czekały niespodzianki w ogrodzie przedszkolnym takie, jak myszka Minie, gry i zabawy. Radości było co nie miara, a ten dzień pozostanie długo w naszej pamięci.

W ten sposób przedszkolaki powitały lato i wakacje!

Boże Ciało w parafii pod wezwaniem św. Barbary w T...
W Spycimierzu powstaje kwietny dywan. Wierni wezmą...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 27 styczeń 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.