Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym nr 7

Dzień Babci i Dziadka

"Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta,
życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."

W ostatnich dniach, w Przedszkolu Samorządowym nr7 im. Misia Uszatka w Turku odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Niestety w tym roku dzieci nie mogły gościć dziadków w placówce pomimo, iż święto to na stałe wpisało się do kalendarza przedszkolnych uroczystości. Wnuczęta uczciły ten dzień składając dziadkom i babciom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, przygotowały laurki oraz upominki. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana babcia i dziadek. Miniony rok był trudny, gdyż koronawirus w znacznym stopniu ograniczył nasze życie oraz wzajemne kontakty. Doświadczenia te pozwoliły nam jeszcze bardziej docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek.

Dziękujemy Wam Babcie i Dziadkowie za wielkie serce, bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło. Życzymy dużo, uśmiechu, zdrowia oraz długich lat życia.
Jaką książkę wybrać?
Malanów: Nowa droga w Grąbkowie jeszcze w tym roku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 04 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.