Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dzień Chłopaka w ZSR CKP w Kaczkach

Dzień Chłopaka

30 września 2021 roku, zgodnie z tradycją naszej szkoły odbył się Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Samorząd uczniowski. Uroczystości tej towarzyszył również Dzień Ziemniaka przygotowany przez II i III klasy o profilu gastronomicznym.

Rywalizacja podczas turnieju była zawzięta. Przyniosła wiele emocji, nie obyło się bez rozstrzygających rzutów karnych. Udział wzięły także dwie drużyny dziewcząt. Przyznano również indywidualne nagrody.

Miejsce I: Rozrzutnik Chylin
Miejsce II: Koseckie Fiołki
Miejsce III: Korpus Budowlany

Najlepszym zawodnikiem został Sebastian Terkiewicz, a najlepszym strzelcem Dawid Stołowski. Drużyna Champions wywalczyła złote medale w kategorii dziewcząt pokonując drużynę Smerfów.

Po zakończonym meczu zawodnicy mogli uzupełnić zapasy energii przy stoisku gastronomicznym, na którym królowały potrawy z ziemniaków – pyszne, pieczone ziemniaczki w mundurkach, sałatki i tradycyjne placki ziemniaczane. Punkt cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów jak i nauczycieli.
Gm.Turek: UKS Sprinter na Festiwalu Sztafet
Władysławów: Anna Feliks nowym sekretarzem

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.