Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Placówek Edukacyjno- Wychowawczych

DEN w Zespole Placówek Edukacyjno- Wychowawczych

W piątek, 11 października w Zespole Placówek Edukacyjno- Wychowawczych odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu szkoły. Następnie głos zabrała dyrektor placówki Izabela Piotrowska.

-Zawód nauczyciela jest zawodem trudnym i bardzo wymagającym. Doby nauczyciel ukierunkowuje dzieci na właściwe działania, rozwija u nich zdolności i zainteresowania, przekazuje wartości, którymi należy się kierować w życiu. Tak właśnie dzieje się w naszej placówce. Losy naszych absolwentów pokazują, że podejmowane w naszej placówce działania pozwalają im radzić sobie i odnosić sukcesy w życiu dorosłym- mówiła dyrektor placówki.

Podczas Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Placówek Edukacyjno- Wychowawczych przekazano nauczycielom specjalne podziękowania za trud włożony w kształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, która poruszyła wszystkich uczestników uroczystości.
Zapraszamy na koncert Małgorzaty Ostrowskiej oraz ...
Uczniowie szkół powiatu tureckiego docenieni za os...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.