Energa: Kolejne naukowe stypendia dla uczniów ZST

ZST Energa

W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie klas technikum elektrycznego Zespołu Szkół Technicznych w Turku po raz kolejny otrzymali stypendia naukowe fundowane przez firmę Energa - Operator SA Oddział w Kaliszu. Stypendia te są fundowane dla uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce.

Projekt ma na celu promowanie zawodu elektro-energetyka wśród młodych ludzi oraz ułatwienie naboru pracowników potrzebnych w rozwijającym się sektorze energetycznym. Tegorocznymi stypendystami Energa Operator SA w naszej szkole zostali uczniowie: Piotr Gręda, Wiktor Maciejewski, Jakub Buda, Dominik Ruda, Kacper Zawadzki.

Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu tajników elektro - energetyki, a w przyszłości zdobycia ciekawego i satysfakcjonującego miejsca pracy.


Brudzew: Jarmark Bożonarodzeniowy z masą atrakcji
Autostradą na święta bez szlabanów

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Parias prezesa Du.a w wtorek, 21 grudnia 2021 11:53

Stypendia ufundowane z pieniędzy z podwyżek rachunku za prąd obywateli ? Bo to by tłumaczyło brak na zdjęciu Bartosika i Kałużnego z PiS.

Stypendia ufundowane z pieniędzy z podwyżek rachunku za prąd obywateli ? Bo to by tłumaczyło brak na zdjęciu Bartosika i Kałużnego z PiS.
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.