Gm. Turek: Sukces Adrianny podczas „Small talk – big deal”

English

Od września do czerwca w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Żukach realizowano projekt językowy „Small talk – big deal” w ramach Programu English Teaching, finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności, a realizowanego przez Nidzicką Fundację Rozwoju NIDA.

W ramach projektu uczennica klasy VI Adrianna Ptak została zakwalifikowana na obóz języka angielskiego z elementami kultury i rozwoju artystycznego w dniach od 04.07.2021r. do 17.07.2021 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowy ZHP "Nadwarciański Gród" w Załęczu Wielkim. Opłata za uczestnictwo w obozie w kwocie 2650 zł została całkowicie pokryta ze środków Fundacji Nida. Podczas kolonii odbywały się całodzienne zajęcia z języka angielskiego w formie warsztatów, zajęcia plastyczne i sportowe, gry terenowe, zabawy integracyjne i ogniska, a także całodzienna wycieczka autokarowa na basen.
Gm. Turek: Emocjonujące skoki i rodzinny piknik w ...
Gm.Turek: „Small talk – big deal" w Żukach

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.