Gm.Turek: Pełen wzruszeń i muzyki Festyn Rodzinny „Aktywnie po zdrowie”

Aktywnie Po Zdrowie

Pełne wzruszeń i pozytywnych emocji wydarzenie miało miejsce w poniedziałek, 27 maja w Szkole Podstawowej im.Jana Pawła II w Kaczkach Średnich. Podczas Festynu Rodzinnego „Aktywnie po zdrowie” maluchy przygotowały dla swoich bliskich wyjątkowe niespodzianki.

Po przywitaniu zaproszonych gości głos zajęła dyrektor placówki Agnieszka Augustyniak, która wyraziła zadowolenie z rozwoju placówki oraz jak wspomniała nie byłoby to możliwe gdyby nie pozyskane środki zewnętrzne. Pani dyrektor podziękowała gościom za przybycie, a dzieciom i wychowawcom za przygotowanie wyjątkowej części artystycznej.

Chwilę później przed publicznością wystąpiły maluchy, które dały pokaz swoich umiejętności muzycznych i recytatorskich. Również uczniowie starszych klas zaprezentowały znane utwory przy akompaniamencie instrumentów takich, jak choćby gitary.

Całe wydarzenie zorganizowane było z myślą o rodzicach, którzy zawsze wspierają i dzielą się swoją miłością. Właśnie dla swoich bliskich dzieci przygotowały niespodzianki. Piękne laurki i masa uścisków wzruszyły mamy i taty dając im uśmiechy na cały dzień.

Po części oficjalnej dzieci, rodzice oraz nauczyciele wzięli udział we wspaniałej zabawie. Były konkursy, zabawy oraz pyszny poczęstunek.
Przykona: Kąpiele w zbiorniku od połowy lipca? W t...
Są chętni na turkowską ginekologię. Konkurs został...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
poniedziałek, 19 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.