Gm.Turek: Szczere życzenia dla babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka w Cisewie

Najszczersze i najpiękniejsze życzenia złożyli swoim ukochanym babciom i dziadkom wychowankowie Szkoły Podstawowej im.Kornela Makuszyńskiego w Cisewie.

W uroczystości udział wzięli nie tylko bliscy uczniów szkoły, ale również przedstawiciele samorządów. Wyjątkowe piosenki, tańce oraz życzenia dla najbliższych to tylko niektóre z niespodzianek. Dzieciom i młodzieży przygotować pomogły się Marlena Dróżdż, Iwona Toda- Ogrodowczyk, Katarzyna Kossowska, Karolina Zając oraz Agata Dłoniak.

Jako pierwsze na scenie wystąpiły maluchy, które specjalnie na ten dzień przygotowały układ taneczny „Babuniu i dziadziuniu”. Chwilę później swoje talenty zaprezentowały starsze dzieci, które nie tylko pokazały, jak mija cały rok pełen uśmiechu, ale również przedstawiły miłe życie emerytów.

Tańców i śpiewów było co nie miara. Publiczność miała okazję usłyszeć takie utwory, jak „Ej, zagraj mi muzyko” czy „Babcia i dziadek patrzy na mnie”.

Życzenia i podziękowania uczniom, babciom i dziadkom przekazała dyrektor szkoły w Cisewie Iwona Chrzęściewska.

Po części artystycznej przyszedł czas na smaczny poczęstunek oraz wspólną dyskusje i zabawę.

Miasto Turek otrzymało 14 mln zł dotacji na rewita...
Kawęczyn: Noworoczne spotkanie emerytów i rencistó...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.