Gm.Turek: Szkoła w Chlebowie zdobywcą nagrody w Ogólnopolskim Konkursie dla SKO

SKO Chlebów

Dnia 30 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Oszczędzania. Święto jest jednym z najstarszych inicjatyw edukacyjnych na świecie, a jej głównymi pomysłodawcami są przedstawiciele najprężniej rozwijających się w Europie placówek bankowych.

Z tej okazji mieliśmy zaszczyt gościć Panią Jolantę Czernichowską, Dyrektora Oddziału 1 Banku PKO BP S.A. w Turku oraz Panią Emilię Kamińską, opiekuna SKO w szkołach. Celem wizyty było wręczenie na ręce Pani Dyrektor Jolanty Junkiert kolejnej Nagrody III stopnia wygranej przez naszą szkołę w Ogólnopolskim Konkursie dla SKO. PKO Bank Polski co roku nagradza szkoły, które w programie SKO wykazały się największą aktywnością i pomysłowością. Pani Jolanta Czernichowska podkreślała, iż nasza placówka jest wyjątkowa dzięki inicjatywie i zaangażowaniu opiekuna SKO p. Izabeli Białas oraz zaangażowaniu ze strony dzieci i rodziców. Zachęcała uczniów nie posiadających kont SKO do oszczędzania.

Tradycyjnie już tego dnia zostały rozstrzygnięte konkursy: „Moja skarbonka” oraz „Plakat promujący oszczędzanie”. Zwycięzcy konkursów otrzymali nagrody ufundowane przez PKO BP, a pozostali uczestnicy drobne upominki.
Władysławów: Podziękowania, pożegnania i nowa skar...
100 kartek dla bohaterów

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.