Hawaje zawitały w Przedszkolu Krasnala Hałabały

Bal przedskzole

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, magiczny, radosny oraz atrakcyjny bardzo lubiany przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i wrażeń.

Dnia 10 lutego 2022 roku w Przedszkolu Samorządowym nr 8 im. Krasnala Hałabały odbył się bal Karnawałowy „Hawajskie Rytmy”. Tego dnia od rana w przedszkolu pojawiły się palmy, flamingi oraz papugi. Dzieci miały hawajskie stroje oraz przebrania swoich ulubionych bohaterów znanych bajek.

Po śniadaniu w grupach przedszkolaki schodzili się do sali balowej, która była pięknie ubrana w kolorowe balony, palmy, flamingi oraz mnóstwo kwiatów. Muzyka w hawajskich rytmach porywała dzieci do tańca. Dodatkowymi atrakcjami były konkursy, zabawy z balonami oraz prezentacja strojów.

Wszyscy zgromadzeni bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci żalem opuszczały salę balową.
Pary ma medal
Obwieszczenie Starosty Tureckiego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 stycznia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.