IV edycja konkursu fotograficznego „Kadr na Powiat Turecki”

ZST Turek

Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku już po raz czwarty zorganizował konkurs fotograficzny pod hasłem „Kadr na Powiat Turecki”. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w piątek, 18 czerwca 2021 r.

Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży. Do organizatorów nadesłano blisko 60 prac ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych naszego powiatu. Wybór laureatów okazał się niezwykle trudny, ponieważ prace były na bardzo wysokim poziomie artystycznym.

Spośród nadesłanych prac wyłoniono cztery i przyznano:
I miejsce – dla Adama Nejme (Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku) za zdjęcie "Wiosenne kominy",
II miejsce – dla Zuzanny Przybylskiej (Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Turku) za zdjęcie "Kwiaty Barbary",
III miejsce – dla Wiktora Kubarskiego (Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku) za zdjęcie „Złoty blask”

Wyróżnienie – dla Martyny Adamczyk (Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku) za zdjęcie „Betonowe Wspomnienia".

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Za ufundowanie nagród rzeczowych dziękujemy serdecznie firmie Helion SA oraz Radzie Rodziców Zespołu Szkół Technicznych w Turku.
Poniżej zamieszczamy nagrodzone zdjęcia oraz relację z wręczenia nagród.
Turkowskie ciekawostki, które warto zapamiętać
Malanów: Turniej Pierwszego Kroku dla najmłodszych...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.