Jedna osoba chętna do kierowania ZST w Turku. Znamy nazwisko kandydata

Wioletta Adamiak ZST Turek

Jedna osoba złożyła dokumenty w konkursie na dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Turku. Już niebawem komisja konkursowa zadecyduje, czy spełniła ona wszelkie wymagania oraz dopełniła formalności, by kierować placówką.

-Na dzisiejszym posiedzeniu zarządu została podjęta uchwała w przedmiocie powołania komisji konkursowej. Jest 15 przedstawicieli, członków komisji. 4 jest z organu prowadzącego, 4 z organu sprawującego nadzór pedagogiczny, 2 przedstawicieli rady pedagogicznej szkoły, 2 przedstawicieli rady rodziców i 3 przedstawicieli związków zawodowych działających w szkole- informuje rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Turku Przemysław Jandy.

Przypominamy, że dyrektorem może zostać nauczyciel mianowany lub dyplomowany, posiadający wykształcenie wyższe oraz przygotowanie pedagogiczne. Kandydat musi posiadać kurs z zakresu zarządzania, pięcioletni staż pracy pedagogicznej oraz przed przystąpieniem do konkursu na dyrektora zdobył co najmniej bardzo dobrą ocenę pracy w okresie ostatnich pięciu lat pracy lub pozytywną ocenę dorobku zawodowego w okresie ostatniego roku, w przypadku nauczyciele akademickiego pozytywną ocenę pracy w okresie ostatnich czterech lat pracy w uczelni. Szczegółowe warunki konkursu znaleźć można TUTAJ.

Jak informuje Przemysław Jandy do konkursu zgłosiła się jedna osoba. Jest nią dotychczasowa pani dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Turku Wioletta Adamiak, która placówką kieruje od roku 2015.
Próbował wyłudzić 40000zł od mieszkanki powiatu tu...
Tuliszków: Niecodzienni goście zawitali do Urzędu ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - ciekawski w sobota, 08 lutego 2020 01:42

A dlaczego nie kandyduje Krzysztof Świerk taki super-dyrektor?
Już chyba ma wszystkie potrzebne kwity z Kuratorium?

A dlaczego nie kandyduje Krzysztof Świerk taki super-dyrektor? Już chyba ma wszystkie potrzebne kwity z Kuratorium?
Gość - Ja w czwartek, 06 lutego 2020 10:01

Dla mnie to kiepski dyrektor gdy mój syn chodził do szkoły składane były skargi na p. Jasiaka który poniża uczniów i nigdy nic z tym nie zrobiła myślę że robi to do tej pory gdyż czuje się bezkarny .

Dla mnie to kiepski dyrektor gdy mój syn chodził do szkoły składane były skargi na p. Jasiaka który poniża uczniów i nigdy nic z tym nie zrobiła myślę że robi to do tej pory gdyż czuje się bezkarny .
Gość - gosc w czwartek, 06 lutego 2020 09:34

A to heca - GDZIE TE CHŁOPY !!!. babskie plemię górą .

A to heca - GDZIE TE CHŁOPY !!!. babskie plemię górą .
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.