Jolanta Osińska wśród 13 najlepszych nauczycieli w kraju

Jolanta Osińska

Jolanta Osińska, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku znalazła się w gronie 13 pedagogów nominowanych do prestiżowego tytułu „Nauczyciel Roku”. Przed nią jeszcze wyniki konkursu na „Wielkopolskiego Nauczyciela Roku”. Gratulacje przekazano pani Jolancie podczas Dnia Edukacji Narodowej, który w tym roku zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 5 w Turku.

Kandydatów na Nauczyciela Roku 2021 mogli zgłaszać m.in. dyrektorzy placówek, członkowie grona pedagogicznego, uczniowie, rodzice, organy prowadzące, a także kuratoria oświaty czy też organizacje i instytucje współpracujące z nauczycielem. Jury, pod przewodnictwem prof. Stefana M. Kwiatkowskiego – zgodnie z regulaminem – wybrało trzynastkę finalistów. Spośród nich jedna osoba otrzymuje tytuł Nauczyciela Roku dwie osoby – wyróżnienia, a pozostała dziesiątka – zostaje nominowana do tytułu Nauczyciel Roku. Tym razem w gronie nominowanych znalazła się właśnie Jolanta Osińska, nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku.
 

Przed nauczycielką z „Czwórki” wciąż są jeszcze wyniki konkursu na szczeblu wojewódzkim. Te natomiast będą znane 20 października.

Kolejna udana zbiórka krwi
Podziękowania i gratulacje, czyli Dzień Edukacji N...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Bykx w sobota, 16 października 2021 16:56

Współczuję straty czasu i zdrowia na pracę w szkołach..jest tyle innych możliwości. Wystarczy trochę ambicji zawodowych i wyrwać się z tego bagienka.

Współczuję straty czasu i zdrowia na pracę w szkołach..jest tyle innych możliwości. Wystarczy trochę ambicji zawodowych i wyrwać się z tego bagienka.
Gość - Grażyna Włodarczyk w piątek, 15 października 2021 09:32

Jest to nauczyciel z powołania. Dla swoich podopiecznych zrobi wszystko wręcz tysiąc razy więcej niż należy. Większość swojego życia poświęca dla dzieciaczków. Należy sie Pani JOLI tytuł Nauczyciela Roku . Popierajmy nasza TURKOWIANKĘ.
Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. Podpisuję się z czystym sumieniem.

Jest to nauczyciel z powołania. Dla swoich podopiecznych zrobi wszystko wręcz tysiąc razy więcej niż należy. Większość swojego życia poświęca dla dzieciaczków. Należy sie Pani JOLI tytuł Nauczyciela Roku . Popierajmy nasza TURKOWIANKĘ. Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. Podpisuję się z czystym sumieniem.
Gość
poniedziałek, 29 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.