Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Dorota Młynarska wprowadzi „Kasztanowe Ludki” w rok jubileuszu

Kawęczyn

Podczas odbywającej się w środę (30 sierpnia) sesji rady gminy Kawęczyn oficjalnie powierzono obowiązki dyrektora Przedszkola Gminnego „Kasztanowe Ludki” Dorocie Młynarskiej. To ona wprowadzi placówkę w kolejne 50 lat istnienia.

Dziękujemy za koncentrowanie się na swojej misji, szczerość, skromność, nieszukanie rozgłosu czy poklasku dla swych działań oraz niewiarygodną życzliwość, a ponadto uśmiech dla każdego. - mówił podczas sesji wójt gminy Kawęczyn, Jan Nowak. Jak wspomniano, pani Dorota Młynarska jest drugim dyrektorem przedszkola w Kowalach Pańskich, a 1 lutego placówka skończy 50 lat.

Przed placówką wiele wyzwań, nie tylko jeśli chodzi o organizację jubileuszu. Gminne przedszkole czeka bowiem również rozbudowa.

- Dziękuję za zaufanie i powierzenie funkcji dyrektora przedszkola. Zobowiązuje się do sumiennego wykonywania swoich obowiązków, ale ta kadencja będzie dla mnie największym wyzwaniem - podkreśliła dyrektor „Kasztanowych Ludków”.
 
Kolejny rok współpracy z „Terytorialsami” w Kaczka...
Władysławów: Nowoczesny sprzęt dla KGW w Skarbkach...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.