Kawęczyn: Najlepsi absolwenci szkół średnich nagrodzeni

Stypendia

Środowa (30 czerwca) sesja rady gminy Kawęczyn była okazją do tego, aby w uroczysty sposób nagrodzić tych absolwentów szkół średnich z terenu gminy, którzy w minionym roku szkolnym uzyskali najwyższą średnią ocen.

Władze gminy postanowiły wyróżnić swoich najlepszych absolwentów, którzy w tym roku opuścili mury Liceum Ogólnokształcącego w Turku, turkowskiego Zespołu Szkół Technicznych, a także zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich. Specjalne nagrody powędrowały zatem do prymusów, a dokładnie prymusek z gminy Kawęczyn. Zestawy książek otrzymały Ewa Rojek Aleksandra Rosiak oraz Gabriela Werbińska.

- Osiągnięcie tak dobrych wyników jest dowodem sumiennej i rzetelnej pracy. Wyznaczanie sobie ambitnych celów oraz konsekwentne ich realizowanie to zarazem najlepsza ale i najtrudniejsza droga do sukcesu - podkreślał wójt gminy Kawęczyn Jan Nowak, życząc jednocześnie absolwentkom pomylności i spełnienia wszelkich planów.

Kawęczy: Turbokozacy rządzili na Orliku
Zegarki Seiko – modele dla mężczyzn w każdym wieku...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.