Kawęczyn: Niedawno przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki - pasowanie w Tokarach Pierwszych

Kowale Pańskie Ślubowanie

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tokarach Pierwszych są już pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Mają za sobą uroczyste pasowanie.

Dla uczniów pierwszej klasy był to z pewnością jeden z najważniejszych dni w życiu. Ubrani w galowe stroje zaprezentowali się szkolnej społeczności recytując wcześniej przygotowane wiersze i śpiewając piosenki. Najbardziej oczekiwanym wydarzeniem było jednak uroczyste złożenie ślubowania. Dzieci zobowiązały się dbać o dobre imię swojej szkoły i klasy. Po uroczystej przysiędze na sztandar szkoły dyrektor Ewa Wojtczak każdego ucznia osobiście pasowała słusznych rozmiarów ołówkiem. Wszyscy otrzymali też pamiątkowe dyplomy. Wójt Jan Nowak w imieniu samorządu i swoim własnym złożył pierwszakom najserdeczniejsze życzenia i wręczył upominki.

Po takie dawce emocji na uczniów czekał słodki poczęstunek.

Kolejny rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscyt...
Pierwsze w Polsce Centrum Kwalifikacji we współpra...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
poniedziałek, 20 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.