Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Prymusi z terenu gminy nagrodzeni

Stypendia Kawęczyn

Środowa (25 kwietnia) sesja rady gminy Kawęczyn była okazją do tego, aby w uroczysty sposób nagrodzić tych absolwentów szkół średnich z terenu gminy, którzy w minionym roku szkolnym uzyskali najwyższą średnią ocen.

Władze gminy postanowiły wyróżnić swoich najlepszych absolwentów, którzy w tym roku opuścili mury Liceum Ogólnokształcącego w Turku, turkowskiego Zespołu Szkół Technicznych, a także zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich. Specjalne nagrody powędrowały zatem do prymusów gminy Kawęczyn.

Zestawy książek otrzymały Natalia Górska (absolwentka ZST w Turku, średnia 5,03), Kinga Szczepańska (absolwentka ZSR CKP w Kaczkach Średnich, średnia 5,0) oraz Jakub Morusiński (absolwent Liceum Ogólnokształcącego w Turku, średnia 5,41).

Osiągnięcie tak dobrych wyników jest dowodem sumiennej i rzetelnej pracy. Wójt gminy Kawęczyn Jan Nowak, życzył absolwentom pomylności i spełnienia wszelkich planów.


Szkolenie dla jednostek OSP w KSRG
Władysławów: Młodzi i zdolni sportowcy odebrali st...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.