Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Przedszkolny bal przebierańców z babcią i dziadkiem

Dzień Babci i Dziadka w Kowalach Księżych

Niesamowitą frajdę miały przedszkolaki z Przedszkola Gminnego „Kasztanowe Ludki” w Kowalach Pańskich. 23 stycznia 2020 r. w OSP w Kowalach Pańskich Dzień Babci i Dzień Dziadka połączony został z balem karnawałowym, ale nie takim zwykłym, bo przebierańców.

Zaproszonych gości uroczyście powitała pani dyrektor Dorota Młynarska, składając drogim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia oraz zaprosiła do obejrzenia przygotowanego przedstawienia.

Występom przyglądali się przedstawiciele gminy Kawęczyn: pani sekretarz Dorota Bartosik oraz radne Rady Gminy Kaweczyn: pani Krystyna Brzychcy i pani Bożena Kolenda.

Po części artystycznej seniorzy mogli delektować się poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. Dzięki ich zaangażowaniu na stołach pojawiły się pyszne ciasta.

O oprawę muzyczną zadbał DJ Szczypek, który skocznymi rytmami zachęcił do wspólnej zabawy. Ach, cóż to był za bal… Nie zabrakło na nim wróżek, księżniczek, rycerzy, superbohaterów, policjantów, strażaków, żołnierzy, biedronek, motylków i innych postaci. Dziadkowie wraz z wnukami wspaniale się bawili wspólnie z wodzirejem, który uświetnił ten wyjątkowy dzień wszystkim zebranym na sali. Wesołym zabawom i konkursom nie było końca.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Serdeczne podziękowania składamy Radzie Rodziców oraz rodzicom, którzy poświęcili swój wolny czas na przygotowanie uroczystości. Szczególne podziękowania dla Pana Prezesa OSP w Kowalach Pańskich Piotra Szalewskiego za udostępnienie sali oraz dla Pana Krzysztofa Jurka za pomoc w organizacji uroczystości.
Charytatywny Koncert Noworoczny dla Kingi Podębski...
Boho Style w Zespole Szkół Technicznych- czyli Fas...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.