Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kolorowe Drzwi Otwarte w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych

Drzwi Otwarte

Kolorowe wianki, bańki mydlane i zabawa z alpakami. To tylko niektóre z licznych atrakcji przygotowanych dla osób, które odwiedziły Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Turku w czwartek, 26 maja.

Drzwi Otwarte to wyjątkowa okazja, by zapoznać się z ofertą placówki edukacyjnej. Podczas wydarzenia można było nie tylko poznać wychowawców, ale również miło spędzić czas. Tego dnia na chętnych czekali animatorzy z bogatą ofertą. Bańki mydlane, radosny taniec czy zabawa w pianie przyciągnęły wiele osób. Każdy chciał również poznać alpaki i poczęstować je smakołykami. Nie zabrakło wspólnej pracy nad kolorowymi kwiatowymi wiankami, ręcznymi drewnianymi dziełami sztuki czy małymi lasami w słoiczkach.

Podczas Drzwi Otwartych uczniowie zaprezentowali swoje wytwory i chętnie opowiadali o nauce w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych. Zainteresowani mieli okazję zwiedzić szkołę oraz zobaczyć sale w których każdego dnia odbywa się wiele ciekawych zajęć.

Organizatorami wydarzenia byli Powiat Turecki oraz Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im.Kornela Makuszyńskiego w Turku.
Władysławów: Uczniowie stworzyli „Tradycyjny Sad”
Jak sprawdzić czy żona Cię zdradza?

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Ala w piątek, 27 maja 2022 12:07

No naprawdę ???? Starostwo było organizatorem tej imprezy 😂😂😂

No naprawdę ???? Starostwo było organizatorem tej imprezy 😂😂😂
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.