Komputery od ARiMR usprawnią pracę Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Komputery usprawniające pracę oraz jej komfort trafiły do Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Turku. Umowę o ich przekazaniu podpisano podczas uroczystego wydarzenia, które miało miejsce na początku tygodnia.

Podczas wydarzenia miało miejsce uroczyste otwarcie nowej Sali Doświadczania Świata. O szczegółach przedsięwzięcia przeczytać możemy TUTAJ

To nie był jednak koniec wyjątkowego dla pracowników Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej dnia. W poniedziałek, 24 października przekazano bowiem sprzęt komputerowy, który pochodzi z Wielkopolskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu. Przeznaczony on będzie na cele dydaktyczne dla nauczycieli, a także niewątpliwie przyczyni się do usprawnienia placówki będąc niezbędnym elementem pracy.

- Wiemy, że te komputery będą świetnie służyły, ponieważ gdy przekazujemy taki sprzęt, to chcielibyśmy, żeby był on używany przez dzieci. Na pewno będzie świetnie wykorzystany. Gratuluję sukcesu, że udało się doprowadzić to przedsięwzięcie do końca- mówił dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu Mateusz Bukowski.

Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Barbara Piąstka – Dopieralska oraz dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu Mateusz Bukowski podpisali umowę darowizny na mocy której sprzęt został przekazany.
 
Władysławów: Trud i osiągnięcia docenione. Uczniow...
Innowacyjne doświadczanie świata. Nowa sala w Pora...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Tomasz w niedziela, 06 listopada 2022 20:31

Trochę lat "na salonach" zajęło Ryszardowi zauważenie, że dolny guzik marynarki zostawiamy odpięty....

Trochę lat "na salonach" zajęło Ryszardowi zauważenie, że dolny guzik marynarki zostawiamy odpięty....
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.