Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Koniec wieńczy dzieło. Absolwenci ZSR CKP w Kaczkach Średnich opuścili szkolne mury

Absolwenci ZSR CKP w Kaczkach Średnich opuścili szkolne mury
W piątek, 26 kwietnia tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich po raz ostatni wstąpili w szkolne mury jako uczniowie, aby odebrać świadectwa ukończenia nauki. Przed nimi egzamin dojrzałości i otwarta droga w dorosłe życie. 
 
 
- Ten dzień zapisze się w historii naszej szkoły i głęboko zapadnie w pamięć. Jesteście wielcy, jesteście wspaniali. Swoją wytrwałością pokazaliście, że jesteście godni nosić miano uczniów tej szkoły. Dziękuję, że właśnie Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich wybraliście na miejsce swojej edukacji. Przed wami nowa historia, otwiera się za chwilę nowy rozdział. Mam nadzieję, że te wartości, które zaszczepili w was rodzice, wychowawcy, nauczyciele i pracownicy szkoły będą przeniesione do waszego codziennego życia. My z was jesteśmy dumni - podkreślała dyrektor szkoły Elżbieta Karwacka, kierując do absolwentów życzenia na dalsze lata ich dorosłego życia. 
 
Tegoroczni maturzyści z Kaczek Średnich dla swoich kolegów i zaproszonych gości przygotowali specjalną część artystyczną. Na prymusów, którzy mogą pochwalić się bardzo dobrymi ocenami, wzorowym zachowaniem i sukcesami czekały nagrody nie tylko od dyrekcji szkoły, władz powiatu tureckiego, przedstawicieli służb mundurowych, ale też od włodarzy poszczególnych gmin, z których pochodzą maturzyści. Wyróżnienia wręczono też za aktywność i pracę na rzecz szkoły oraz sportowe sukcesy.
Wolontariusze przed maturą odwiedzili burmistrza
Każdy koniec to nowy początek. Maturzyści Zespołu ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - 123 w sobota, 27 kwietnia 2024 14:56

Haha! jedni w Polsce abiturienci z kaczek skończyli naukę:-))))

Haha! jedni w Polsce abiturienci z kaczek skończyli naukę:-))))
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.