Konkurs na dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nierozstrzygnięty

konkurs na dyrektora poradni
Podczas wczorajszego posiedzenia komisji konkursowej nie udało się rozstrzygnąć konkursu na dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Turku. O dalszych krokach zadecyduje niebawem zarząd powiatu tureckiego. 
 
Konkurs na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ogłoszono w grudniu ubiegłego roku. Została złożona jedna oferta, którą zaprezentowano podczas wczorajszego (22 stycznia) posiedzenia komisji konkursowej. W wyniku procedury konkursowej nie udało się wyłonić dyrektora - przedstawiona oferta nie uzyskała bezwzględnej większości głosów, która była wymagana. 
 
Na najbliższym posiedzeniu zarządu powiatu tureckiego zostanie podjęta uchwala o nierozstrzygnięciu konkursu. Następnie zarząd zadecyduje czy rozpisać nowy konkurs czy też skorzystać z przepisów, które dają możliwość powierzenia funkcji poza procedurą konkursową.
Karnawał w Przedszkolu Samorządowym nr 7
Malanów: Zebranie sprawozdawcze druhów za rok 2019

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 05 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.