Konkurs wiedzy o handlu

ZST Turek

W dniu 18 marca 2022 r. odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o handlu. Wzięli w nim udział uczniowie klasy trzeciej kształcący się w zawodzie technik handlowiec.

Uczestnicy odpowiadali na pytania testowe z zakresu: towaroznawstwa, dokumentów handlowych, technik i metod sprzedaży, negocjacji, stosowania narzędzi marketingu, podstaw działalności gospodarczej i bhp.

Młodzież wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień konkursowych, będących jednocześnie przedmiotem egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik handlowiec.

Najlepsze wyniki osiągnęli uczniowie: Katarzyna Tomasik –I miejsce, Oliwia Kuras – II miejsce, Jakub Granos - III miejsce.

Nagrody i wyróżnienia wręczyła zwycięzcom pani wicedyrektor Aneta Kurzawa.

Konkurs przygotowali nauczyciele przedmiotów ekonomicznych i handlowych: Mariola Kadrzyńska – Siwek, Anita Herman - Szulc, Monika Matecka i Tomasz Szczap.
Młodzi wiedza jak zapobiegać pożarom, czyli miejsk...
Piękny i zadbany trawnik tylko z Mrówką

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.