Magiczny czas oczekiwania w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku

Jasełka w I Lo w Turku

Skromnie i pięknie. Takie były jasełka bożonarodzeniowe, które odbyły się w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku 20 grudnia. Nastrojowa muzyka oraz sentymentalne wystąpienia sprawiły, że Święta Bożego Narodzenia nabrały wyjątkowej magii.

Przybyłych na spotkanie przywitała dyrektor szkoły Danuta Szczepanik. Głos zabrał między innymi starosta turecki Dariusz Kałużny, który życzył wszystkim wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku.

Chwilę później w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Turku rozpoczął się niezwykły spektakl. Przed publicznością wystąpili uczniowie placówki prezentując najpiękniejsze pieśni w wyjątkowej aranżacji. Niecodzienny był również występ Chóru Nauczycielskiego, który wspólnie z wychowankami szkoły stworzył świąteczny klimat.
fot.M.JAC
Apel bożonarodzeniowy w Zespole Placówek Edukacyjn...
Kawęczyn: Wspaniały jubileusz Marianny Walis z Będ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.