Malanów: Paczki pełne dobroci dotarły do potrzebujących

Paczki Świąteczne

Udało się! Kolejna paczka, a dokładnie siedemnaście paczek dotarło do osoby znajdującej się w potrzebie. Po raz kolejny uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Miłaczewie odpowiedzieli na apel turkowskiego wolontariatu i wraz z rodzicami przygotowali świąteczne paczki.

Tym razem była to pierwsza edycja Turkowskiej Paczki. W świątecznych kartonach znalazły się m.in. artykuły spożywcze oraz środki czystości. Z zebranych zaś pieniędzy zakupione zostały aktualne potrzeby wskazane w opisie rodziny, m.in. mikser, telefon komórkowy, ubrania, obuwie, kołdra, pościel, ręczniki oraz bon podarunkowy na realizację recepty w salonie optycznym.3 grudnia członkowie Szkolnego Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim z wielkim entuzjazmem spakowali produkty, dorzucając od każdej rodziny dawkę miłości, dobroci, empatii oraz ciepłe życzenia. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zainteresowanie akcją, za zrozumienie i ogromne wsparcie.

źródło: malanow.pl

Rozmowy o tym, jak Turek pożegnał się z węglem
Tuliszków: Wypadek karetki przewożącej pacjenta z ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.