Malanów: V Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych

 V Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych

1 lutego chętni uczniowie z kl. VII i VIII Szkoły Podstawowej w Miłaczewie przystąpili do konkursu Biblijnego „Czy znasz Dzieje Apostolskie”, którego organizatorem jest Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 we Włocławku oraz Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego we Włocławku.

Patronat honorowy nad konkursem objął Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty, ks. Biskup Wiesław Alojzy Mering – Ordynariusz Diecezji Włocławskiej, Joanna Borowiak - Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Głównym celem konkursu jest poznanie Dziejów Apostolskich, ukazanie wartości Pisma Świętego w życiu człowieka, pogłębienie wiary oraz kształtowanie chrześcijańskich postaw w oparciu o poznane Słowo Boże. Do etapu szkolnego przystąpiło dziesięcioro uczniów. Najlepszy wynik uzyskała Julia Kaźmierczak, uczennica kl. VII.Zakwalifikowała się do drugiego międzyszkolnego etapu konkursu, który odbędzie się w kwietniu we Włocławku. Gratulujemy Julii i życzymy sukcesu w kolejnym etapie.

Lidia Maciejewska

Dobra: Samorząd walczy z przykrym zapachem
Malanów: Samorządowcy będą kopać w piłkę i pomogą ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 05 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.