„Mały czy duży niech zawsze pamięta, aby jego buzia była zawsze uśmiechnięta!”, czyli uśmiechnięty dzień w Przedszkolu Krasnala Hałabały

Przedszkole

Walentynki , to święto obchodzone na całym świecie, a od kilku lat również w Polsce. To święto, które może obchodzić każdy bez względu na to, ile ma lat. Dlatego też dzień, 14 lutego powinien upływać pod znakiem takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń i radość z przebywania ze sobą.

W ten wtorkowy dzień w Przedszkolu Samorządowym Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Krasnala Hałabały było bardzo radośnie i wesoło. Na dzieci czekało wiele zabaw, do których „biletem wstępu” był uśmiech od ucha do ucha. Przez cały dzień obowiązywała zasada – obojętnie co by nie było uśmiech nie schodzi z naszych ust, jesteśmy mili i uprzejmi dla innych, zwracamy się do wszystkich z należytym szacunkiem . Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień zwłaszcza, że przedszkolaki wręczając symboliczne upominki odwiedziły pobliskie placówki użyteczności publicznej. Dzieci z radością i uśmiechem zostały przyjęte przez pracowników Miejskiego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Turku, Spółdzielni Mieszkaniowej „Tęcza” oraz Pracowni Geodezyjnej „Geotur”. Wszyscy bardzo pozytywnie reagowali na akcję zorganizowaną przez Przedszkole Samorządowe Nr 8 i z wzajemnością życzyli maluchom uśmiechu, miłości i radości.

Celem całego przedsięwzięcia było zachęcanie dzieci do okazywania uczuć innym osobom, czerpanie radości ze wspólnej zabawy oraz budowanie atmosfery przyjaźni i współdziałania w grupie. Dla przedszkolaków ten dzień stał się okazją do pokazania jak dobrze i wesoło jest być razem. We wtorek, 14 lutego nikomu nie zabrakło tego co najważniejsze - uśmiechu, a przecież o to najbardziej chodziło. Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej uśmiech gościł na twarzach wszystkich, nie tylko tych odwiedzających Przedszkole Krasnala Hałabały.

 

Kolejny egzamin z KPP
Wideo: Maja wie jak być eko. Uczennica „Jedynki” w...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.