Maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego w Turku pożegnali szkołę

Zakończenie roku I LO w Turku

Dzisiaj, tj. 26 kwietnia 274 maturzystów odebrało świadectwa ukończenia szkoły. Po raz kolejny I Liceum Ogólnokształcące udowodniło, że ma zdolnych i ambitnych wychowanków. Świadczy o tym choćby ilość nagrodzonych za dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz działania na rzecz szkoły.

W zakończeniu roku uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Przybyłych na uroczystość przywitała dyrektor szkoły Danuta Szczepanik.

-Bardzo się cieszę i jestem bardzo wzruszona, że patrzę na was. Otwierają się przed wami drogi ku waszej przyszłości. Dziękuję za to, że jesteście również wszystkim państwu, którzy do tego się przyczynili. Wierzę, że ten dzień będzie początkiem czegoś zupełnie nowego w życiu i że na swojej drodze spotkacie ludzi, którzy będą zawsze z wami, blisko was i będą was wspierać. Życzę wam, żeby wasze marzenia się spełniły. Żebyście znaleźli drogę odpowiednią, byście zawsze wierzyli w słuszność tego, co robicie i żebyście zawsze pamiętali, że jesteście naszymi uczniami.

W tym roku nagrody za dobre wyniki w nauce odebrało aż 62 wychowanków placówki. Najwyższą średnią ocen, bo aż 5,67 zdobyła w tym roku Martyna Dziamara. Nagrody za wyjątkowe osiągnięcia przekazali poseł Ryszard Bartosik, starosta turecki Dariusz Kałużny oraz zastępca burmistrza Turku Jerzy Kurzawa.

Uroczystą chwilą było przekazanie pocztu sztandarowego oraz podziękowania dla wszystkich maturzystów, którzy już niebawem będą musieli wykazać się podczas pierwszego najważniejszego dotychczas egzaminu.
O wypłacie dyrektora SP ZOZ i unieważnieniu konkur...
Szybko, łatwo i wygodnie - przesyłki z Pakersami

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 23 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.