Maturzyści z Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich zakończyli rok

Zakończenie roku w ZSR w Kaczkach Średnich

Dzisiaj, tj. 26 kwietnia w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich maturzyści odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Pomimo trudnego zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów czasu wszyscy wspólnie spotkali się w auli i podziękowali sobie wzajemnie za efektywny i wspaniały czas.

Na zakończenie roku do Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich przybyli nie tylko nauczyciele oraz uczniowie, ale również przedstawiciele samorządów oraz instytucji z terenu powiatu tureckiego.

-Rok 2019 uważam za bardzo szczególny. Zwłaszcza, że ten rok uczy nas bardzo wiele. Jesteśmy po okresie, który już na szczęście się kończy, bo bardzo mocno się za wami stęskniliśmy. Odbieraliśmy od was codzienne wsparcie, ale również czasami i żale. Za to bardzo serdecznie dziękujemy, bo nauka, czyli coś, co odbywa się w szkole to jest coś, co nie zawsze jest łatwe. Nie zawsze przychodzi bezproblemowo. Ale dzisiaj tak naprawdę, stojąc tu przed wami, jako dyrektor grona pedagogicznego jestem szczególnie z tego dumny, że wszyscy moi nauczyciele byli z wami przez cały ten okres i dzisiaj tak naprawdę możecie im za to podziękować, że znajdujemy się w naszej auli z reprezentacją wychowawców klas czwarty, za co bardzo serdecznie im dziękuję, bo wiem, że nie było łatwo- mówił dyrektor Krzysztof Świerk.

Dyrektor wspomniał, że mimo, iż ostatnie trzy tygodnie były czasem niepewności z całą pewnością uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Turku osiągną cel, a ten właśnie czas był doskonałą lekcją dla wszystkich. Przed wychowankami egzamin dojrzałości, który z całą pewnością wychowankom pójdzie znakomicie.
Maturzyści z Zespołu Szkół Technicznych pożegnali ...
Pokrycie strat albo likwidacja - dwie drogi dla sz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 31 maja 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.