Maturzyści z Zespołu Szkół Rolniczych zatańczyli Poloneza. Sezon studniówkowy czas zacząć!

Studniówka ZSR

Za nami pierwszy bal, którego bohaterami byli maturzyści z Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. Wielkie przygotowania, duże emocje oraz radość towarzyszyły dzisiaj, tj. 12 stycznia wychowankom szkoły.

Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych bawili się na swoim pierwszym prawdziwym Balu w Restauracji Hacjenda w Malanowie. Uroczystość rozpoczęły przemówienia okolicznościowe. Głos zabrał między innymi dyrektor szkoły Krzysztof Świerk.

-Przez te 3,5 roku uczyliśmy się od siebie bardzo wiele ponosząc porażki, ale również odnosząc mnóstwo sukcesów. To wy zmienialiście przez ten czas obraz naszej szkoły. To w waszych głowach bardzo często powstawały nowe inicjatywy, których czasami się lękaliście. Ale mieliście u boku przyjaciół. Nie tylko tych w klasach, ale również tych, którzy od wielu lat pracują w tej szkole. Mowa o waszych nauczycielach. Myślę, że razem nauczyliśmy się, jak iść przez życie. Myślę, że razem umiemy pokonywać wiele trudów. Myślę, że razem przygotowaliśmy was do tego, jakie egzaminy dojrzałości przed wami.

Zgodnie z tradycją Bal Studniówkowy rozpoczął Polonez. Tego dnia tańczyło 18 par, które przygotowywały się pod okiem Magdaleny Grabowskiej – Łyskawa. Ciężka praca została nagrodzona gromkimi brawami publiczności i oczywiście ogromną satysfakcją samych maturzystów. Już niebawem będą musieli zmierzyć się oni ze swoim jednym z ważniejszych w życiu egzaminów, który z całą pewnością zdadzą znakomicie.

fot.M.JAC
 
Ruszyła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Pomag...
To bal, na którym króluje młodość

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 styczeń 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.