Maturzyści z Zespołu Szkół Technicznych pożegnali szkolne mury

Zakończenie roku ZST

Za nimi cztery lata nauki w murach turkowskiego technikum, przed nimi - egzamin dojrzałości i start w dorosłe życie. Absolwenci Zespołu Szkół Technicznych w Turku uroczyście pożegnali dziś swoich nauczycieli.

Na tę chwilę czekali długi czas, który wypełniony był nie tylko nauką, ale też rozwijaniem swoich zainteresowań, nawiązywaniem przyjaźni, chwilami, które były piękne, radosne, ale czasami również trudne. W piątek, 26 kwietnia absolwenci turkowskiego technikum przekroczyli próg swojej szkoły w zupełnie innym celu - po to, aby po raz ostatni stanąć ramię w ramię z równieśnikami, pożegnać się z tymi, którzy przez ostatnie lata pomagali im w zdobywaniu wiedzy, podziękować dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom, ale też rodzicom za trud, który wspólnie włożyli w ich edukację.

Tegorocznych maturzystów powitała dyrektor szkoły Wioletta Adamiak, która złożyła im podziękowania za ich pracę na rzecz szkolnej społeczności i życzenia powodzenia na egzaminie dojrzałości. Po wystąpieniach zaproszonych gości przyszedł natomiast czas na nagrody i wyróżnienia. Pogratulowano najlepszym uczniom sukcesów w nauce oraz sukcesów sportowych. Słowa uznania skierowano również w stronę tych, którzy z godnością reprezentowali szkołę i przyczynili się do jej dobrego funkcjonowania.

fot.M.JAC

Na żywo: UKS „Piątka Turek vs UKS Wicher Kobyłka
Maturzyści z Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Ś...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.