Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Maturzyści Zespołu Szkół Technicznych w Turku zatańczyli Poloneza!

Studniówka ZST 2019

Dostojny polonez, piękne kreacje i wiele emocji. Za nami drugi Bal Studniówkowy w powiecie tureckim. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zagościli dzisiaj, tj. 2 lutego w Zajeździe Staropolskim, by przeżyć wyjątkowe chwile.

Tegoroczny Bal Studniówkowy rozpoczęła dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Turku Wioletta Adamiak.

-To właśnie dzisiaj jest wielki wieczór. Długo oczekiwany. Moi drodzy, tak niedawno po raz pierwszy przekroczyliście próg naszej szkoły, a dziś stoicie przed nami jako dorośli ludzie. Studniówka i matura są wstępem w dojrzałość. Pierwszym krokiem w samodzielne życie. Tak wielki bal ze względu na swoją wyjątkowość trwa zaledwie jedną noc. Noc niezwykłą, która pozostanie w pamięci na długie lata i będzie tematem miłych wspomnień. Okres symbolicznych 100 dni biegnie nieubłagalnie. Dlatego chciałabym abyście go wykorzystali najefektywniej, aby później przed egzaminem maturalnym nie czuć strachu ani obawy, bo egzamin i matura to jest najważniejszy wasz egzamin życiowy- mówiła dyrektor szkoły.

Życzenia uczniom złożyli również zaproszeni goście a wśród nich znaleźli się między innymi poseł Ryszard Bartosik, starosta turecki Dariusz Kałużny, burmistrz Turku Romuald Antosik oraz przewodniczący Rady Rodziców Tadeusz Gebler.

Zarówno maturzyści, jak i wszyscy obecni w sali z niecierpliwością czekali na najbardziej uroczystą chwilę tego dnia. Poloneza czas zacząć!

W tym roku zatańczyło go 30 par. Pełen wdzięku i gracji Polonez zachwycił każdego i z całą pewnością w pamięci pozostanie jeszcze na długo.
 

Turkowianie ponownie wyruszają do Poznania w poszu...
Tegoroczni maturzyści ZST w Turku w pełnej okazało...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.