Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Międzynarodowy Dzień Spedytora w ZSR CKP w Kaczkach Średnich

ZSR Kaczki Średnie

23 maja w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich obchodzono Międzynarodowy Dzień Spedytora. W wydarzeniu brali udział uczniowie klas o profilu technik spedytor: 1SEO, 2SpR, 3SpE, 3SpŻ.

W ramach Europejskich Dni Pracodawcy odbyło się spotkanie z Doradcą Zawodowym z Urzędu Pracy w Turku. Dowiedzieliśmy się jakie są możliwości pracy w zawodzie technik spedytor oraz zobaczyliśmy jak wygląda branża TSL w liczbach. W ramach projektu UP w Turku obyło się spotkanie z zaproszoną Panią Spedytor, która zdradziła nam tajniki pracy w tym zawodzie.

Odbyła się międzyklasowa rywalizacja w konkursie na najszybciej rozwiązaną Krzyżówkę Branżową. W tej konkurencji wygrała klasa 3 SpE. Najlepszą krzyżówkę, opatrzoną pięknymi rysunkami branżowymi przygotowała klasa 2 SpR. Podczas tego wydarzenia, odbył się również test z wiedzy TSL na Najlepszego Przyszłego Spedytora.
Najlepszym Przyszłym Spedytorem Roku 2022 została Kinga Grzelak z klasy 3SpE. Wyróżnienie dostały dwie osoby: Justyna Urbaniak z 3SpE oraz Wiktor Szafirowicz z 3 SpŻ.

Uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez lokalną firmę Ambro Logistics sp. Z o.o., Urząd Pracy w Turku oraz ZSR CKP w Kaczkach Średnich.

Autor artykułu: Natalia Pietrzak, kl. 2SpR

 

Wodociągi, kanalizacje, drogi i infrastruktura spo...
Wideo: Pierwszy autorski singiel od Pauli Biskup!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.