Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

DEN Miasto Turek

14 października w całej Polsce obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, wychowawców, pedagogów i wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji dzień wcześniej, czyli w piątek 13 października, w Kinie TUR odbyły się miejskie obchody tego święta.

W czasie uroczystości wręczone zostały Nagrody Burmistrza Miasta Turku za osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze. Wyróżnienia otrzymało 29 nauczycieli. Łącznie w szkołach i przedszkolach, dla których miasto jest organem prowadzącym pracuje 299 nauczycieli, w tym 217 nauczycieli dyplomowanych.

O część artystyczną wydarzenia zadbała Szkoła Podstawowa nr 1 i dla zaproszonych gości wystąpił Teatr „Szpilka” oraz uczniowie, którzy prezentowali swoje talenty wokalne i taneczne.

źródło: miastoturek.pl

Obwieszczenie Starosty Tureckiego
Władysławów: Laptopy dla czwartoklasistów wręczone

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.