„Narkotyki & dopalacze zabijają. Dopalacze niszczą życie"

ZSR Kaczki Średnie

Dzisiaj o godz. 10.00 w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich przeprowadzono debatę społeczną, której hasło brzmiało „Narkotyki & dopalacze zabijają. Dopalacze niszczą życie". Głównym celem debaty było uświadomienie młodzieży o zagrożeniach wynikających z zażywania narkotyków oraz dopalaczy.

W środę 26 października br. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich rozpoczęła się debata społeczna, której hasło brzmiało „Narkotyki & dopalacze zabijają. Dopalacze niszczą życie".

W spotkaniu udział wzięli: Pani Elżbieta Karwacka – Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich, insp. Michał Grzelak - Komendant Powiatowy Policji w Turku, podinsp. Andrzej Grobelski - Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Turku, Pan Andrzej Fryt – radny Powiatu Tureckiego oraz Pani Katarzyna Wysocka - Dyrektor Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Przeprowadzona debata miała na celu pokazać młodym ludziom, jakie zagrożenie dla życia i zdrowia wywołują środki odurzające i psychoaktywne, jakie są konsekwencje prawne oraz przybliżyć problematykę związaną z uzależnieniami. Podczas spotkania uczniowie oraz zebrani goście mogli wysłuchać ciekawych prelekcji dotyczących tematyki związanej z narkotykami i dopalaczami.

Na zakończenie, uczestnicy wypełnili anonimową ankietę, w której wyrażali swoje opinie i uwagi na temat przeprowadzonej debaty oraz potrzeby organizowania podobnych spotkań w przyszłości,

źródło: KPP Turek

Malanów: Z rolnikami o suszy i azbeście
Europejski Kongres Kobiet „Robimy Robotę”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.