Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Nauczanie przez doświadczanie. Pełne wiedzy i inspiracji Drzwi Otwarte w Kaczkach Średnich

Nauczanie przez doświadczanie. Pełne wiedzy i inspiracji Drzwi Otwarte w Kaczkach Średnich
Teoria poparta praktyką, wiele przyjemności i optymistyczne nastroje. Właśnie tak wyglądały Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich, które odbyły się w środę, 17 kwietnia. Wydarzenie pozwala zapoznać się z ofertą oraz zadecydować o dalszej edukacji. Uczniowie ze szkół z terenu całego powiatu tureckiego mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich na rok szkolny 2024/2025.
 
 
Podczas wydarzenia przedstawiciele firmy transportowej Ambro przedstawili pojazdy transportowe, natomiast strażacy pokazali na czym polega ich praca, a pokaz w ich wykonaniu budził wiele emocji. Uczniowie placówek poznali kaczkowskie inspiracje kulinarne oraz wzięli udział w warsztatach pokazujących, jak działają nowoczesne i energooszczędne domu.
 
O tym jak funkcjonuje wirtualna strzelnica, w jaki sposób zarabiają programiści i czym charakteryzuje się praca spedytora opowiedzieli doświadczeni nauczyciele.
 
Zwiedzający poznali nowinki w marketingu reklamowym, stworzyli ogród marzeń i mieli okazję przejechać się ciągnikiem.
 
Przedstawiciele Inspekcji Transportu Drogowego opowiedzieli na czym polega ich praca z chęcią odpowiadając na zadawane pytania.
 
Te i wiele innych atrakcji przygotowano właśnie dzisiaj. Z całą pewnością nie jednej osobie spodobała się szkoła, która przekazać może nie tylko teorię ale też mnóstwo doświadczenia.
Wkrótce rusza wiercenie otworu geotermalnego
Malanów: Trwają prace nad projektem sali gimnastyc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.