Nauczycielka z Brudzewa wśród najlepszych pedagogów w Wielkopolsce

Brudzew

Małgorzata Kornacka - nauczycielka ze Szkoły Podstawowej im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie otrzymała wyróżnienie w konkursie „Wielkopolski Nauczyciel Roku”. Gala odbyła się w ramach uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Samorząd Województwa Wielkopolskiego organizuje konkursy o tytuł „Wielkopolska Szkoła Roku” oraz „Wielkopolski Nauczyciel Roku” już od sześciu lat.W tegorocznej edycji konkursu wpłynęło łącznie 158 wniosków, z czego 84 wnioski w konkursie Wielkopolska Szkoła Roku i 74 wnioski w konkursie Wielkopolski Nauczyciel Roku. Przyznano łącznie 26 nagród i wyróżnień. Laureatom wręczyli je Marszałek Marek Woźniak, Małgorzata Waszak-Klepka, Przewodnicząca Sejmiku Województwa Wielkopolskiego oraz Paulina Stochniałek, Członek Zarządu Województwa podczas gali, która odbyła się w piątek 21 października w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wśród wyróżnionych znalazła się również nauczycielka z Brudzewa, Małgorzata Kornacka.

Źródło. UMWW
Lokalni bohaterowie i super nagrody – kolejna gra ...
Zagraniczne praktyki zmieniają życie i otwierają u...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.