Nauka i zabawa, czyli miasteczko edukacyjne w Ogólniaku

I LO

Pierwszy dzień nauki upłynął w turkowskim liceum bardzo radośnie. Wszystko za sprawą miasteczka, edukacyjnego, które szkolne pracownie zamieniło w miejsca pełne nie tylko wiedzy, ale też doświadczeń i eksperymentów.

Uczniowie wraz z wychowawcami stanęli na wysokości zadania sprawiając, że szkolne pracownie tętniły życiem. Były doświadczenia chemiczne, pomiar ciśnienia krwi i zadania z języków obcych. Nie zabrakło matematycznych zagadek i ciekawostek z fizyki. Podczas całego wydarzenia nie tylko można było wspaniale się bawić, ale również dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Tego dnia teoria szła w parze z praktyką.

Każdy, kto odwiedził miasteczko edukacyjne otrzymał planszę do zamieszczania naklejek zdobywanych przy poszczególnych stoiskach. Wytrwali wzięli udział w losowaniu nagród rzeczowych.

Do dobrej zabawy zachęcała dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego w Turku, która brała czynny udział w imprezie.


Ciekawi świata i chętni do pomocy - spotkanie czło...
Bezpłatna Wakacyjna Akademia Shinkyokushinkai Kara...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 30 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.