Nowoczesne technologie akustyczne w ZST w Turku

ZST Turek

Szkoła to miejsce kojarzące się ze wzmożonym hałasem, szczególnie w czasie przerw międzylekcyjnych. W takim otoczeniu właściwie niemożliwa jest ucieczka od zgiełku i chwila kojącej ciszy. Okazuje się, że redukcja hałasu jest jednak możliwa.

Firma Mute wyposażyła naszą szkołę w jednoosobową kabinę akustyczną( Space S) idealną do rozmów telefonicznych. To rodzaj kapsuły akustycznej całkowicie dźwiękoszczelnej, która pozwala w przyjaznych warunkach korzystać z telefonu komórkowego. Mute - to dynamiczna, polska firma z branży meblarskiej produkująca innowacyjne rozwiązania akustyczne dla biur oraz innych przestrzeni publicznych. Zgodnie z mottem firmy – ,,sztuka ciszy” – produkty łączą najwyższe parametry akustyczne z ponadczasowym designem. Mute proponuje rozwiązania zapewniające komfort akustyczny w przestrzeniach użytkowych. W swojej ofercie firma posiada budki akustyczne, oświetlenie akustyczne, panele i ekrany dźwiękochłonne izolujące dźwięki. Budka bardzo szybko wtopiła się w scenografię szkolnego korytarza. Pozwala wyciszyć się w otaczającym hałasie.

Sukces uczennic z Zespołu Szkół Technicznych w Tur...
Władysławów: Wspomnienie o Papieżu Polaku pisane m...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.