Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Od nauki aż po sztukę, czyli Drzwi Otwarte w I Liceum Ogólnokształcącym

I LO Turek

Gdzie można zdobyć ogromny zasób wiedzy poparty doświadczeniem i ogromem wsparcia? Oczywiście w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku. Placówka nie bez przyczyny otrzymała kolejny już raz Srebrną Tarczę. O atutach szkoły można było przekonać się podczas Drzwi Otwartych, które miały miejsce we wtorek, 31 maja.

Już od samego rana grupy młodych ludzi odwiedzały placówkę zapoznając się z ofertą edukacyjną. Każdy miał okazję znaleźć coś dla siebie. Laboratorium chemiczne, klasy pełne matematyki i informatyki, ciekawostki geograficzne czy humanistyczna wiedza to tylko niektóre z przewidzianych na ten dzień atrakcji.

Nie zabrakło również niespodzianek językowych oraz konkursów czy zabaw na świeżym powietrzu. Chętni mieli okazję dowiedzieć się jak powstają przysmaki oraz posłuchać wyjątkowego wokalu wychowanków I Liceum Ogólnokształcącego w Turku.

Podczas wydarzenia odbył się również finał Golden League 2022. Po ponad trzech miesiącach rozgrywek zwieńczeniem była finałowa rywalizacja o tytuł Mistrza Golden League. W finale konkurowały cztery drużyny. Medale oraz puchar wręczyła Pani dyrektor Danuta Szczepanik zwycięskiej drużynie Pogoń Bydło z klasy 3I, która wywalczyła tytuł mistrza. Należy nadmienić, że wieloletni patronat nad turniejem objął Marek Kujawa.


 

Malanów: Wójt Ireneusz Augustyniak wyróżniony za z...
Jak wybrać chemię przemysłową odpowiednią do proce...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.