Patryk Osieleniec w Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Turku

Patryk Osieleniec w Turku

W czwartek, 3 października do Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych zawitała wyjątkowa osoba. Charakteryzuje ją nie tylko ogromne poczucie humoru, ale również talent. Mimo swojej niepełnosprawności już teraz może pochwalić się sukcesem.

Patryk Osieleniec, bo o nim mowa to młodzieniec pełen pasji oraz pomysłowości. Jest autorem dwóch książek „Gra” oraz „Oko Cordoby”. W popularyzacji jego twórczości pomaga Stowarzyszenie NEURON z Dąbrowy Górniczej oraz Koniczynka z Władysławowa w ramach programu promocji twórczości osób niepełnosprawnych.

Tym razem z Patrykiem mieli okazję spotkać się wychowankowie Zespołu Placówek Edukacyjno- Wychowawczych w Turku. Zaproszonych gości przywitała dyrektor Izabela Piotrowska, która podziękowała jednocześnie za przybycie.

Patryk z chęcią opowiadał o swoich pomysłach, realizacjach przy czym ujmująca była jego pokora oraz zrozumienie problemów zdrowotnych, które posiada.

Wyjątkowe spotkanie przyniosło nie tylko dużo informacji, ale również pokazało, że mimo barier można spełniać marzenia i dążyć do realizacji największych pragnień.
Krwiodawcy z Turku wyróżnieni podczas ogólnopolski...
Światowy Dzień przeciw Przemocy w SP 5

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 20 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.